Yükleniyor...

Boylam Yazılım

Boylam Yazılım 
Sektördeki engin tecrübemiz ve gelişmiş, kullanıcı dostu Boylam Yazılımımız ile işletmenizin ihtiyacı olan her noktada yanınızdayız. Müşterilerimize sunduğumuz otomasyon çözümlerinin mihenk taşı olan yazılımlarımız mevzuat, piyasa koşulları ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda sürekli revize edilmektedir. Toshiba, Ingenico ve Pidion marka yeni nesil yazar kasalar, Mettler Toledo teraziler ve Mikro ticari yazılımları ile entegre olarak çalışan Boylam Yazılımımız, dokunmatik cihazlar, tabletler, manyetik kart okuyucular, fiş/fatura yazıcıları ile de uyumludur. 
Boylam yazılımın sunduğu özel ayrıcalıklardan bazıları; 

  • Mikro ve Likom-Presto ticari yazılımlarla online satış entegrasyonu 
  • Yeni nesil Toshiba, Pidion ve Ingenico yazarkasalarla Hızlı satış modülünde ve Restoran modülünde entegre çalışma (Gmp3 entegrasyonu) 
  • Genius (gtf) formatında stok ve carı̇leri içeri aktarma 
  • Kullanıcıya özel ekran dizaynı, esnek buton yapısı 
  • Word, excel, html, pdf gibi formatlara çevrilebilir, 100’den fazla rapor 
  • Restoran modülüne özel Ingenico TSM entegrasyonu ile kablosuz ( Ingenicoyu herhangi bir pc ye bağlamadan), yazarkasadan masa ve paket hesaplarını kapatabilme 
  • Genius (gtf) formatında satış dosyası hazırlama özelliği ile piyasadaki genius uyumlu ticari tüm yazılımlar ile entegrasyon 
  • Plu ekranına 30 tane grup ve bu grubun altına sınırsız sayıda stok açabilme 
  • Beş ayrı fiyat listesinden satış 
  • Gelişmiş yetkilendirme ve loglama sistemi (Hangi kullanıcının hangi tarih ve saatte, hangi cihazdan bilgi eklediği, değiştirdiği ya da sildiğinin kaydını raporlama)  

Boylam Market-Mağaza Yazılımı
Market ve mağaza sektörlerine yönelik geliştirdiğimiz hızlı satış yazılımımız barkodlu ve barkodsuz ürünlerin satışı, stok ve cari takibi, etiketleme, tüm hareketlerin raporlanması ve mobil uygulama desteği sunmaktadır. Kullanıcıya özel geliştirdiğimiz esnek tasarım ile fatura, irsaliye, gider pusulası çıktılarının alınmasını da sağlamaktadır.

Boylam Restoran Yazılımı
Restoran, cafe vb. gibi işletmelere yönelik geliştirdiğimiz restoran yazılımımız ise masa takibi, self ve paket satış, patron ekranı, adisyon birleştirme ve parçalama, gün sonu, üretim, maliyet, karlılık raporlarına ilişkin çözümler sunmaktadır. Garson el terminalleri, caller-id, parmak izi okuyucu, proximity, yemek sepeti ve tabletler ile de uyumludur.

Bilgisayar & Tabletlerinizi yerinde tamir edelim

Anlık kontroller sonrası size en uygun hizmeti sunalım.

Kayıt Oluşturun

Teslim Tarihi
Cihaz Türü
Marka
İşletim Sistemi
İsminiz*

Soyisminiz

E-mail Adresiniz*

İletişim Numaranız

Adresiniz.

Şehir

Özel İstekler